fbpx

Bosca Fashion

  • Numer telefonu:
  • Numer lokalu:
    Pasaż Zachodni: 40

BOSCA Fashion to Polska marka tworząca kolekcje wysokiej jakości sukien wizytowych oraz wieczorowych w rozmiarach 34-56. Marka stworzona przez Kamilę Jankowską właścicielkę, projektantkę oraz konstruktorkę odzieży, która łącząc doświadczenie z nowymi technologiami w zakresie konstrukcji i procesu produkcji, tworzy kolekcje z myślą o kobietach w różnym wieku z bogatą ofertą modeli Plus Size.

Klasyczne formy, oryginalne dzięki detalom, to przedsmak stylu jaki do dziś charakteryzują kolekcje, niezwykle cenione również za komfort oraz precyzję wykonania. Suknie urozmaicają kolekcje kryształów, bogatych aplikacji i haftów. Kreacje tworzone są z najwyższej jakości gipiur oraz koronek. Współpraca z najbardziej renomowanymi producentami tkanin z Polski, Włoch oraz Francji, nowoczesny park maszynowy, bardzo konkurencyjne ceny oraz najwyższy standard obsługi to kolejne atuty które pozwalają poszerzać grono kontrahentów nie tylko w kraju ale też za granicą. Współpracujemy z wieloma salonami oraz butikami z całej Polski, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Węgier. Polityką firmy jest wspieranie polskiej przedsiębiorczości, posiadamy własne biuro projektowe i konstrukcyjne, pracujemy na innowacyjnych rozwiązaniach sprzętowych oraz najnowszych systemach CAD/CAM do konstrukcji oraz planowania produkcji, dlatego sukienki szyte są wyłącznie w Polsce. Oryginalność i najwyższa jakość to motto marki BOSCA Fashion.

W 2020 roku nasza marka BOSCA FASHION otrzymała nominację oraz nagrodę w kat. “Lider najwyższej jakości sukien wieczorowych i wizytowych” od Redakcji magazynu Businesswoman & life podczas XI Gali Polish Businesswoman Awards.

Textile Show - rejestracja

CZWARTEK – 18 maja – HALA PÓŁNOCNA – STEFA SZKOLEŃ

Cykl szkoleń na Najemców Centrum Hurtowego Ptak oraz pracowników.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o potwierdzenie 

uczestnictwa wypełniając formularz poniżej

Warsztaty z sesji produktowej

Zapisz się na warsztaty fotograficzne z sesji produktowej.

WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK – Pasaż Północy – STUDIO FOTO

Influencer Marketing
9:00 - 10:30

Szkolenie odbywa się w strefie TRAINING ZONE w Hali Północnej

Pokazy Mody
18 października - środa

STREFA FASHION SHOW – HALA PÓŁNOCNA, 

Liczba miejsc ograniczona prosimy o zapisanie się na wybrany pokaz.

Zapisy na szkolenia dla klientów 23 stycznia, wtorek

Szkolenia odbywają się w strefie szkoleń w Hali Północnej, wymagana rejestracja.