fbpx

Proces rekrutacji

Po upływie okresu zbierania nadsyłanych aplikacji, pracownicy Działu HR dokonują ich oceny pod kątem wymagań oczekiwanych na wybranych stanowiskach. Zaproszenie na rozmowę trafia do wybranych kandydatów. Staramy się być elastyczni i dopasować datę spotkania do możliwości aplikującego.

Pierwszy etap rekrutacji

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa ze specjalistą ds. HR, w wybranych przypadkach z menagerem działu do którego kandydat złożył aplikację. W zależności od stanowiska, o które ubiega się kandydat, może on być poproszony o wypełnienie testu merytorycznego lub o wykonanie określonego zadania. Czas takiego spotkania to maksymalnie 1 godzina.

Drugi etap rekrutacji

Drugi to zazwyczaj spotkanie z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Na stanowiska wyższego szczebla proces rekrutacyjny może być nawet 3-etapowy, gdzie ostatnim krokiem jest spotkanie z zarządem. Proces rekrutacji nie w każdym przypadku podąża tym samym schematem i zdarzają nam się rozwiązania nietypowe.

Zatrudnienie

Po przeprowadzeniu rozmów ze wszystkimi kandydatami, osoba, której profil zawodowy najbardziej odpowiada oczekiwaniom firmy, otrzymuje ofertę zatrudnienia. Wszystkie osoby, które były na rozmowie, a ich kandydatura nie została przyjęta, otrzymają od nas telefoniczną informację zwrotną.

Pamiętaj! Każda trafiająca do nas aplikacja (jeżeli tylko wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji) zostaje w naszej bazie CV. Jeżeli tylko pojawi się wakat zgodny z Twoimi kompetencjami możesz spodziewać się telefonu.

Przygotowanie do rozmowy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca! Wystarczy dobrze się do niej przygotować. Jak pozytywnie wypaść na rozmowie? Poniżej kilka cennych wskazówek, które ułatwią to zadanie.

Poznaj naszą firmę!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Poznaj firmę, do której aplikujesz!
Podstawowe informacje znajdziesz na tej stronie!

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie!

Na spotkanie przyjdź punktualnie. Zwróć uwagę na swój wygląd – ubierz się stosownie do stanowiska, o które się ubiegasz. Rozluźnij się – nie pozwól, aby stres stał się czynnikiem utrudniającym przebieg rozmowy.

Przekonaj nas do siebie!

Poza informacjami na temat swoich kompetencji przygotuj się na rozmowę… o sobie! O swoich pasjach, zainteresowaniach, ciekawych projektach, w których uczestniczysz. Udowodnij, że pasujesz do zespołu, który kształtuje się w naszej firmie. Jesteś nastawiony na współpracę i zdeterminowany w osiąganiu celów? Czekamy właśnie na Ciebie!

Coś dla specjalistów

Jeśli na wybranym przez Ciebie stanowisku pracy wymagana będzie znajomość języków obcych, konkretnego oprogramowania lub wybranych kompetencji możesz spodziewać się zadań praktycznych.

I najważniejsze…

Miej faktyczną wiedzę i predyspozycje do stanowiska, o które się ubiegasz.

 

W przypadku zastosowania się do powyższych porad, prawdopodobieństwo Twojego zatrudnienia wzrasta o 90%! Pozostałe 10% zależy tylko od Ciebie.

Textile Show - rejestracja

CZWARTEK – 18 maja – HALA PÓŁNOCNA – STEFA SZKOLEŃ

Cykl szkoleń na Najemców Centrum Hurtowego Ptak oraz pracowników.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o potwierdzenie 

uczestnictwa wypełniając formularz poniżej

Warsztaty z sesji produktowej

Zapisz się na warsztaty fotograficzne z sesji produktowej.

WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK – Pasaż Północy – STUDIO FOTO

Influencer Marketing
9:00 - 10:30

Szkolenie odbywa się w strefie TRAINING ZONE w Hali Północnej

Pokazy Mody
18 października - środa

STREFA FASHION SHOW – HALA PÓŁNOCNA, 

Liczba miejsc ograniczona prosimy o zapisanie się na wybrany pokaz.

Zapisy na szkolenia dla klientów 23 stycznia, wtorek

Szkolenia odbywają się w strefie szkoleń w Hali Północnej, wymagana rejestracja.