fbpx

Proces rekrutacji

Po upływie okresu zbierania nadsyłanych aplikacji, pracownicy Działu HR dokonują ich oceny pod kątem wymagań oczekiwanych na wybranych stanowiskach. Zaproszenie na rozmowę trafia do wybranych kandydatów. Staramy się być elastyczni i dopasować datę spotkania do możliwości aplikującego.

Pierwszy etap rekrutacji

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa ze specjalistą ds. HR, w wybranych przypadkach z menagerem działu do którego kandydat złożył aplikację. W zależności od stanowiska, o które ubiega się kandydat, może on być poproszony o wypełnienie testu merytorycznego lub o wykonanie określonego zadania. Czas takiego spotkania to maksymalnie 1 godzina.

Drugi etap rekrutacji

Drugi to zazwyczaj spotkanie z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Na stanowiska wyższego szczebla proces rekrutacyjny może być nawet 3-etapowy, gdzie ostatnim krokiem jest spotkanie z zarządem. Proces rekrutacji nie w każdym przypadku podąża tym samym schematem i zdarzają nam się rozwiązania nietypowe.

Zatrudnienie

Po przeprowadzeniu rozmów ze wszystkimi kandydatami, osoba, której profil zawodowy najbardziej odpowiada oczekiwaniom firmy, otrzymuje ofertę zatrudnienia. Wszystkie osoby, które były na rozmowie, a ich kandydatura nie została przyjęta, otrzymają od nas telefoniczną informację zwrotną.

Pamiętaj! Każda trafiająca do nas aplikacja (jeżeli tylko wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji) zostaje w naszej bazie CV. Jeżeli tylko pojawi się wakat zgodny z Twoimi kompetencjami możesz spodziewać się telefonu.

Przygotowanie do rozmowy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca! Wystarczy dobrze się do niej przygotować. Jak pozytywnie wypaść na rozmowie? Poniżej kilka cennych wskazówek, które ułatwią to zadanie.

Poznaj naszą firmę!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Poznaj firmę, do której aplikujesz!
Podstawowe informacje znajdziesz na tej stronie!

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie!

Na spotkanie przyjdź punktualnie. Zwróć uwagę na swój wygląd – ubierz się stosownie do stanowiska, o które się ubiegasz. Rozluźnij się – nie pozwól, aby stres stał się czynnikiem utrudniającym przebieg rozmowy.

Przekonaj nas do siebie!

Poza informacjami na temat swoich kompetencji przygotuj się na rozmowę… o sobie! O swoich pasjach, zainteresowaniach, ciekawych projektach, w których uczestniczysz. Udowodnij, że pasujesz do zespołu, który kształtuje się w naszej firmie. Jesteś nastawiony na współpracę i zdeterminowany w osiąganiu celów? Czekamy właśnie na Ciebie!

Coś dla specjalistów

Jeśli na wybranym przez Ciebie stanowisku pracy wymagana będzie znajomość języków obcych, konkretnego oprogramowania lub wybranych kompetencji możesz spodziewać się zadań praktycznych.

I najważniejsze…

Miej faktyczną wiedzę i predyspozycje do stanowiska, o które się ubiegasz.

 

W przypadku zastosowania się do powyższych porad, prawdopodobieństwo Twojego zatrudnienia wzrasta o 90%! Pozostałe 10% zależy tylko od Ciebie.

Get register to Textile Show

THURSDAY – May 18th – NORTH HALL – TRAINING ZONE

A series of trainings for Tenants of Ptak Wholesale Center and employees.

Limited number of seats, please confirm your attendance by filling out the form below.

Product session workshops

Sign up for product photography workshop.

TUESDAY, WEDNESDAY, FRIDAY – North Passage – PHOTO STUDIO

Influencer Marketing
9:00 - 10:30

The training takes place in the TRAINING ZONE area in the North Hall

Fashion Show September 23th - Wednesday

FASHION SHOW ZONE – NORTH HALL

Limited number of seats, please sign up for the selected show.

Registration for training sessions for customers on September 22th, Tuesday.

The training sessions take place in the training zone in the North Hall. Registration is required.