fbpx

Makadamia

Makadamia jest polską marką odzieżową, skierowaną do kobiet świadomych swojego stylu. Klasyczne stylizacje, jak również odważne kolekcje są inspirowane najnowszymi nowinkami ze świata mody. Połączenie wygody z elegancją to nasza specjalność. Dress code oraz współczesne trendy pozwalają na włączenie miękkich, oddychających tkanin w codzienne życie zapracowanych kobiet.

Eleganckie business women, jak również zabiegane matki, znajdą u nas coś dla siebie. Dla nas każda kobieta jest ważna i zasługuje na to, by czuć się komfortowo a jednocześnie stylowo. Nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne, atrakcyjne dodatki i różne fasony pozwalają naszym Klientkom wyglądać bezbłędnie w każdej życiowej sytuacji.

Nasze ubrania są projektowane i szyte w polskich szwalniach. Dobra konstrukcja stanowi podstawę naszej pracy. Wszystkie stylizacje są dokładnie sprawdzane i mierzone zanim trafią do sprzedaży.

Posiadamy niczym nieskrępowaną wyobraźnię, dzięki której nasze ubrania są jedyne w swoim rodzaju i pozwalają wyrażać siebie. Sprowadzane z Włoch dodatki i ozdobne aplikacje sprawiają, że każda pozornie prosta stylizacja staje się nietuzinkowa i zaskakująca.

Makadamia to miejsce skupiające kobiety, które poprzez ubiór uwielbiają wyrażać swoją barwną osobowość. Lubią być widoczne, atrakcyjne i pewne siebie.  Nadszedł czas, by uwolnić kobiety ze spódnic krępujących ruchy oraz sztywnych garsonek. Nasze ubrania są mięciutkie i wygodne, a jednocześnie eleganckie, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy.

Get register to Textile Show

THURSDAY – May 18th – NORTH HALL – TRAINING ZONE

A series of trainings for Tenants of Ptak Wholesale Center and employees.

Limited number of seats, please confirm your attendance by filling out the form below.

Product session workshops

Sign up for product photography workshop.

TUESDAY, WEDNESDAY, FRIDAY – North Passage – PHOTO STUDIO

Influencer Marketing
9:00 - 10:30

The training takes place in the TRAINING ZONE area in the North Hall

Fashion Show September 23th - Wednesday

FASHION SHOW ZONE – NORTH HALL

Limited number of seats, please sign up for the selected show.

Registration for training sessions for customers on September 22th, Tuesday.

The training sessions take place in the training zone in the North Hall. Registration is required.