fbpx

Makadamia

  • Numer telefonu:
  • Numer lokalu:
    Pasaż Wschodni: 43

Makadamia jest polską marką odzieżową, skierowaną do kobiet świadomych swojego stylu. Klasyczne stylizacje, jak również odważne kolekcje są inspirowane najnowszymi nowinkami ze świata mody. Połączenie wygody z elegancją to nasza specjalność. Dress code oraz współczesne trendy pozwalają na włączenie miękkich, oddychających tkanin w codzienne życie zapracowanych kobiet.

Eleganckie business women, jak również zabiegane matki, znajdą u nas coś dla siebie. Dla nas każda kobieta jest ważna i zasługuje na to, by czuć się komfortowo a jednocześnie stylowo. Nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne, atrakcyjne dodatki i różne fasony pozwalają naszym Klientkom wyglądać bezbłędnie w każdej życiowej sytuacji.

Nasze ubrania są projektowane i szyte w polskich szwalniach. Dobra konstrukcja stanowi podstawę naszej pracy. Wszystkie stylizacje są dokładnie sprawdzane i mierzone zanim trafią do sprzedaży.

Posiadamy niczym nieskrępowaną wyobraźnię, dzięki której nasze ubrania są jedyne w swoim rodzaju i pozwalają wyrażać siebie. Sprowadzane z Włoch dodatki i ozdobne aplikacje sprawiają, że każda pozornie prosta stylizacja staje się nietuzinkowa i zaskakująca.

Makadamia to miejsce skupiające kobiety, które poprzez ubiór uwielbiają wyrażać swoją barwną osobowość. Lubią być widoczne, atrakcyjne i pewne siebie.  Nadszedł czas, by uwolnić kobiety ze spódnic krępujących ruchy oraz sztywnych garsonek. Nasze ubrania są mięciutkie i wygodne, a jednocześnie eleganckie, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy.

Textile Show - rejestracja

CZWARTEK – 18 maja – HALA PÓŁNOCNA – STEFA SZKOLEŃ

Cykl szkoleń na Najemców Centrum Hurtowego Ptak oraz pracowników.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o potwierdzenie 

uczestnictwa wypełniając formularz poniżej

Warsztaty z sesji produktowej

Zapisz się na warsztaty fotograficzne z sesji produktowej.

WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK – Pasaż Północy – STUDIO FOTO

Influencer Marketing
9:00 - 10:30

Szkolenie odbywa się w strefie TRAINING ZONE w Hali Północnej

Pokazy Mody
18 października - środa

STREFA FASHION SHOW – HALA PÓŁNOCNA, 

Liczba miejsc ograniczona prosimy o zapisanie się na wybrany pokaz.

Zapisy na szkolenia dla klientów 23 stycznia, wtorek

Szkolenia odbywają się w strefie szkoleń w Hali Północnej, wymagana rejestracja.